«2020»Í dag«Jul»
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    
M T M H F L S
Barnaróður-dreingir

Dúgvan.                          14
Falkur 12
Sævarmoy 08
Títlingur  06
Tistil 05
Súlan 03
Havørnin 03
Kollur 02
Frúgvin 02
Ternan 01
Kollur     0
Súlan   0



Barnaróður-gentir

Títlingur                            14
Fípan Fagra  09
Ørnin  09
Dúgvan  07
Sævarmoy  07
Firildur  04
Blikur  03
Sílið  02
Beinta  01
Fiskurin   0
Havfrúgvin   0
Hulda                  0
 Ternan                                      0                  Súlan                                        0
                                       

5 mf-gentir

Drekin                               14
Fípan Fagra   11
Jallurin   08
Rókurin               06
Firvaldur   05
Jallurin   05
Ingibjørg   05
Teistin   02
Falkur    0
 Spógvin                                 0
 Blikur.                                   0
 Ternan                                  0
 Sílið                                      0
                                     

5 mf-dreingir

Heykur                            14
Sævarmoy    11
Fípan Fagra    11
Teistin    07
Royndin Fríða    07
Drekin    04
Tekla    04
Tjaldrið    01
Tekla    01
 Knúkur                                   0
 Ørnin                                     0
 Tambar                                  0
 Sílið                                       0
 Jallurin                                  0                                     
                                 
5 mf-kvinnur

Erla Kongsdóttir      14
Blikur 12
Heykur 09
Falkur 09
Báran 04
Junkarin                                 
04
Spógvin 04
6mf-menn

Smyril                                     14
Sundabáturin                           12
Hvessingur                          10
Tindur                                    07
 Gong                                      05
Lómur                          03
Riddarin                                 03 
Rádni                          02
   


                                 

6 mf-kvinnur

Jarnbardur 14
Sølmundur 12
Skúgvur 09
Herningur.                                                05










8 mf
Nevið Reyða                   14
Argjabáturin 11
Knørrur 11
Heiðabáturin             08
Ørvur 06
Gullbrandur 02






10 mf
Ormurin Langi                    14
Havnarbáturin 12









Startrøðin á Sundalagsstevnu 2019

 

Startrøðin á sundalagsstevnu í Hvalvík tann 8. juni 2019

 

Ásettu klokkutíðirnar eru flaggtíðir. Roknast kann við starti ikki seinni enn 10min eftir. Tá flaggið fer upp, SKULU bátarnir leggja til start. Bátur, sum ikki hevur lagt til start 5min eftir, at flaggið er farið upp, far boð um at fara av økinuim.

 

5mf br. dreingir - 12 bátar - kl. 13.30

6mf kvinnur - 4 bátar - kl. 15.15

3

Firildur

FSR

7

Jarnbardur

RK

4

Beinta

MR

8

Smyril

VK

5

Royndin Fríða

VK

9

Sølmundur

NSÍ

6

Falkur

HVR

10

Fortuna

VÍF

7

Ingibjørg

HR

 

 

 

8

Fiskurin

VK

5mf gentur - 10 bátar - kl. 15.40

9

Fípan Fagra

KRF

4

Ørnin

SÍF

10

Knúkur

Tindur

5

Báran

HSR

11

Dúgvan

SR

6

Firvaldur

FSR

12

Pílur

RK

7

Frúgvin

MR

13

Nísan

HSR

8

Drekin - 1 G

HR

14

Spógvin

NSÍ

9

Blikur

AR

 

 

 

10

Rókurin

MR

5mf br. gentur - 14 bátar - kl. 14.10

11

Kollur

KÍF

2

Spógvin

NSÍ

12

Fenja

ÍFK

3

Beinta

MR

13

Sílið

HR

4

Títlingur

HR

 

 

 

5

Ørnin

SÍF

6mf menn - 7 bátar - kl. 16.00

6

Karin

KRF

6

Strálan

Strálan

7

Tambar

RK

7

Riddarin

MR

8

Ingibjørg

HR

8

Gongurólvur

HR

9

Hulda

FSR

9

Hvessingur

HSR

10

Rókurin

MR

10

Herningur

RK

11

Dúgvan

SR

11

Jarnbardur

RK

12

Heykur

HVR

12

Lómur

AR

13

Fiskurin

VK

 

 

 

14

Sílið

HR

8mf - 2 bátar - kl. 16.20

 

15

Blikur

AR

8

Argjabáturin

AR

 

 

 

9

Nevið Reyða

KRF

5mf dreingir - 10 bátar - kl. 14.50

5mf kvinnur - 5 bátar - kl. 16.40

4

Teistin - 1 G

AR

7

Svanur

Skála

5

Ørnin

SÍF

8

Havfrúgvin

VÍF

6

Sílið

HR

9

Erla Kongsdóttir

ÍFK

7

Royndin Fríða

VK

10

Teistin

AR

8

Firvaldur

FSR

11

Junkarin

KSR

9

Heykur

HVR

 

 

 

10

Drekin

HR

10mf - 3 bátar - kl. 17.00

11

Karin

KRF

8

Suðuroyingur

SKF

12

Tjaldrið

NSÍ

9

Ormurin Langi

RK

13

Jallurin

RK

10

Havnarbáturin

HR


 

 

Íalt 67 manningar, harav 26 barnamanningar