«2020»Í dag«Nov»
30           1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
M T M H F L S
Barnaróður-dreingir

Dúgvan                          35
Falkur 30
Tistil 24
Sævarmoy  21
Titlingur 15
Súlan 10
Kollur 09
Havørnin 03
Frúgvin 02
Ternan 02
Kollur     0
Súlan   0
     

Barnaróður-gentir

Títlingur                            35
Fípan Fagra  31
Sævarmoy  22
Ørnin  20
Dúgvan  17
Firildur  12
Sílið  10
Blikur  05
Beinta  01
Fiskurin  01
Havfrúgvin 0
Hulda                0
Ternan 0
Súlan  0
   
5 mf-gentir

Drekin                               38
Fípan Fagra   30
Firvaldur   30
Jallurin               25
Frúgvin   17
Teistin   13
Rókurin   07
Ingibjørg   06
Spógvin   02
Ternan  0
Blikur  0
Ternan  0
Sílið 0
   

5 mf-dreingir

Heykur                         38
Fípan Fagra 37
Sævarmoy 31
Royndin Fríða 21
Drekin 16
Teistin 13
Tjaldrið 09
Tekla 02
Tambar 01
Knúkur  0
Ørnin  0
Tambar  0
Sílið  0
   
5 mf-kvinnur

Erla Kongsdóttir      42
Blikur 33
Heykur 32
Falkur 21
Spógvin 13
Junkarin                                 
12
Báran
06
Teistin  0
   
6mf-menn

Smyril            42
Sundabáturin 35
Hvessingur 30
Tindur           22
Gongurólvur  14
Hósvíkingur 08
Riddarin    07
Páll Fangi 05
Rádni 04
 Lómur                              03
6 mf-kvinnur

Jarnbardur 42
Sølmundur 36
Skúgvur 19
Herningur 15
   
8 mf
Nevið Reyða                   42
Knørrur 33
Argjabáturin 32
Heiðabáturin             25
Ørvur 15
Gullbrandur 02
   
10 mf
Ormurin Langi                    42
Havnarbáturin 34
Drekin Reyði 17
   



Startrøðin á Sundalagsstevnu 2019

 

Startrøðin á sundalagsstevnu í Hvalvík tann 8. juni 2019

 

Ásettu klokkutíðirnar eru flaggtíðir. Roknast kann við starti ikki seinni enn 10min eftir. Tá flaggið fer upp, SKULU bátarnir leggja til start. Bátur, sum ikki hevur lagt til start 5min eftir, at flaggið er farið upp, far boð um at fara av økinuim.

 

5mf br. dreingir - 12 bátar - kl. 13.30

6mf kvinnur - 4 bátar - kl. 15.15

3

Firildur

FSR

7

Jarnbardur

RK

4

Beinta

MR

8

Smyril

VK

5

Royndin Fríða

VK

9

Sølmundur

NSÍ

6

Falkur

HVR

10

Fortuna

VÍF

7

Ingibjørg

HR

 

 

 

8

Fiskurin

VK

5mf gentur - 10 bátar - kl. 15.40

9

Fípan Fagra

KRF

4

Ørnin

SÍF

10

Knúkur

Tindur

5

Báran

HSR

11

Dúgvan

SR

6

Firvaldur

FSR

12

Pílur

RK

7

Frúgvin

MR

13

Nísan

HSR

8

Drekin - 1 G

HR

14

Spógvin

NSÍ

9

Blikur

AR

 

 

 

10

Rókurin

MR

5mf br. gentur - 14 bátar - kl. 14.10

11

Kollur

KÍF

2

Spógvin

NSÍ

12

Fenja

ÍFK

3

Beinta

MR

13

Sílið

HR

4

Títlingur

HR

 

 

 

5

Ørnin

SÍF

6mf menn - 7 bátar - kl. 16.00

6

Karin

KRF

6

Strálan

Strálan

7

Tambar

RK

7

Riddarin

MR

8

Ingibjørg

HR

8

Gongurólvur

HR

9

Hulda

FSR

9

Hvessingur

HSR

10

Rókurin

MR

10

Herningur

RK

11

Dúgvan

SR

11

Jarnbardur

RK

12

Heykur

HVR

12

Lómur

AR

13

Fiskurin

VK

 

 

 

14

Sílið

HR

8mf - 2 bátar - kl. 16.20

 

15

Blikur

AR

8

Argjabáturin

AR

 

 

 

9

Nevið Reyða

KRF

5mf dreingir - 10 bátar - kl. 14.50

5mf kvinnur - 5 bátar - kl. 16.40

4

Teistin - 1 G

AR

7

Svanur

Skála

5

Ørnin

SÍF

8

Havfrúgvin

VÍF

6

Sílið

HR

9

Erla Kongsdóttir

ÍFK

7

Royndin Fríða

VK

10

Teistin

AR

8

Firvaldur

FSR

11

Junkarin

KSR

9

Heykur

HVR

 

 

 

10

Drekin

HR

10mf - 3 bátar - kl. 17.00

11

Karin

KRF

8

Suðuroyingur

SKF

12

Tjaldrið

NSÍ

9

Ormurin Langi

RK

13

Jallurin

RK

10

Havnarbáturin

HR


 

 

Íalt 67 manningar, harav 26 barnamanningar